Xherdan Shaqiri vjen me një reagim pasi Zvicra u kualifikua në 1/8 e finales në ‘Euro 2020’

Xherdan Shaqiri ka reaguar pasi kombëtarja e Zvicrës është kualifikuar në 1/8 e finales në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Zviceranët kanë kaluar në fazën e eliminimit direkt nga vendi i tretë i Grupit A me 4 pikë, pasi Ukraina dhe Finlanda përfunduan të treta me nga 3 pikë. “1/8 ne po vijmë” ka shkruar Shaqiri në llogarinë e tij zyrtare në facebook.

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker