Formacionet zyrtare: Gjermani – Hungari

Gjermani dhe Hungaria takohen sonte në duelin e fundit të Grupit F, në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo super përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’ në Munchen. Gjermanët edhe me barazim kalojnë tutje, kurse hungarezët duhet doemos të fitojnë për të kaluar në 1/8 e finales. Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker