Kylian Mbappe futbollisti më i shtrenjtë në “Euro 2020”

Futbollisti francez Kylian Mbappe është futbollisti më i shtrenjtë në mesin e futbollistëve që luajnë në Kampionatin Evropian të Futbollit “EURO 2020”. Sipas hulumtimit të ekipit KPMG Football Benchmark, totali i 10 futbollistëve më të shtrenjtë në EURO 2020 është 1 miliard e 189 milionë euro. Futbollisti 22-vjeçar francez Mbappe me 189 milionë euro renditet i pari ndërsa në vendin e dytë dhe të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker