Përfundojnë ndeshjet e Grupit E, këto kombëtare kalojnë në fazën e eliminimit direkt

Kanë përfunduar dy ndeshjet e fundit të Grupit E, në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Spanja e ka demoluar Sllovakinë, duke e mposhtur me rezultat të thellë 0-5, kurse Suedia e ka mposhtur Poloninë me shifrat 3-2. Pas kësaj fitoreje suedezët e kanë mbyllur Grupin E në vendin e parë me 7 pikë, dhe së bashku me Spanjën që ka përfunduar e dyta me 5 pikë janë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker