Agim Veliu dërgon ankesë në kryesi të LDK-së për shkarkimin e tij

Mirëpo i pakënaqur me këtë vendim ishte vet Agim Veliu, i cili kishte paralajmëruar se do të ankohej për këtë vendim dhe ashtu bëri.

Ai i ka dërguar ankesë kryesisë së LDK-së për shkarkimin e tij.

Veliu e ka quajtur këtë vendim politikë, jo etik dhe i pamoralshëm.

ATV ka siguruar këtë vendim ku thuhet se është i paligjshëm.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!