Benzema në stilin e ‘ujkut të vjetër’, i realizon lezetshëm Portugalisë

Portugalia dhe Gjermania po luajnë momentalisht duelin e fundit në Grupin E, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Puskas Arena’ në Budapest, kombëtarja e Francës e ka përmbysur rezultatin në minutën e 48’. Edhe golin e dytë për francezët e ka realizuar sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker