Fotoja më virale e “Euro 2020”

Portugalia dhe Franca i mbijetuan “Grupit të Ferrit” dhe u kualifikuan për në fazën me eliminim direkt të “Euro 2020”. Cristiano Ronaldo ishte protagonisti kryesor i luzitanëve, me 5 gola në 3 ndeshje. Në fund të pjesës së parë të ndeshjes kundër Francës, të përfunduar 2-2, CR7 qëndroi për një kohë të gjatë me Karim Benzema, ish-shokun e ekipit te Reali, dhe ndërroi fanelën me të.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker