Gjermanët në gjumë, Hungaria po fiton

Gjermania dhe Hungaria po luajnë momentalisht duelin e fundit në Grupin E, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Allianz Arena’, kombëtarja e Hungarisë e ka befasuar Gjermaninë, pasi ka kaluar në avantazh në minutën e 11’. Golin për hungarezët e ka realizuar Adam Szalai./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker