Konfirmohen: Këto janë çiftet në raundin eliminim-direkt në EURO20

Janë konfirmuar të gjitha çiftet në raundin eliminim-direkt në Kampionatin Europian EURO20. Ndeshje fantastike do t’i kemi në raundin 1/8 e finales. Takimi më interesant pritet të jetë ai mes Anglisë dhe Gjermanisë, e cila zhvillohet në ‘Wembley’. Një ndeshje e ‘zjarrtë’ pritet të jetë edhe ajo mes Belgjikës dhe Portugalisë. Kampioni botëror, Franca do të luajnë kundër fqinjëve, Zvicra.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker