Ky është orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’

Me dy ndeshjet e zhvilluar sonte ka përfunduar faza e grupeve në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Tashmë janë mësuar edhe çiftet që do të luajnë në 1/8 e finales së këtij kompeticioni madhor. Më poshtë keni oraret dhe çiftet e fazës së eliminimit direkt. 27/6 Seville 21:00 / Belgjikë – Portugali. 27/6 Londër 21:00 / Itali – Austri. 28/6 Bukuresht 21:00 /

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker