Mbyllen pjesët e para në Grupin F, me rezultatet aktuale Gjermania po shkon ‘vija vija’ te shpija 

Kanë përfunduar pjesët e para në dy takimet e fundit të Grupit F, që po zhvillohen në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkuan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë, Portugalia dhe Franca po luajnë baras 1-1, kurse Hungaria është duke fituar ndaj Gjermanisë me shifrat 1-0. Me rezultatet aktuale, Franca si e para e grupit F me 7 pikë dhe Portugalia si e dyta me 4 sosh kualifikohen në 1/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker