Portugalia në avantazh ndaj Francës, Ronaldo si ‘gjithmonë’ shënon nga penaltia

Portugalia dhe Gjermania po luajnë momentalisht duelin e fundit në Grupin E, në kuadër të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Puskas Arena’ në Budapest, kombëtarja e Portugalisë ka kaluar në avantazh në minutën e 31’. Golin për portugezët e ka realizuar Cristiano Ronaldo nga pika e bardh./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker