Formacionet zyrtare: Prishtina – Inter Escaldes

Prishtina dhe Inter Escaldesi do ta luajnë sonte finalen e raundit preliminar të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo ndeshje nisë ora 20:00 dhe zhvillohet në stadiumin “Elbasan Arena” në Elbasan të Shqipërisë. Fituesi i këtij dueli do të kualifikohet në rrethin e parë të garës më prestigjioze për klube në Evropë. Tashmë gjithçka është gati për këtë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker