Man.City përgatit 100 mln paund për kartonin e Jack Grealish!

Manchester City përgatit goditjen e vitit në Premier League. Drejtuesit e kampionëve të Anglisë po presin fundin e Euro 2020 për të bërë të mundur transferimin e Jack Grealish në Etihad. Ylli i Aston Villas i cili është i grumbulluar nga Southgate në kombëtaren angleze pëlqehet shumë nga trajneri i Citiziens Pep Guardiola dhe për të kënaqur teknikun spanjoll drejtuesit e Manchester City janë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker