Endrit Krasniqi ‘bombardon’ portën e Inter Escaldesit

Prishtina dhe Inter Escaldesi po luajnë momentalisht finalen e raundit preliminar të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Elbasan Arena’, skuadra e Prishtinës e ka dyfishuar rezultatin 2-0. Edhe golin e dytë për kryeqytetasit kosovar e ka realizuar mesfushori Endrit Krasniqi. Krasniqi kësaj radhe realizoi një supergol me të majtën në minutën e 58’./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker