Formacionet zyrtare: Itali – Austri

Italia dhe Austria do të ballafaqohen sonte në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian të futbollit “Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo përballje nisë nga ora 21:00 dhe zhvillohet në “Wembley Stadium” në Londër. Tashmë gjithçka është gati për këtë sfidë dhe të dy trajnerët i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Më poshtë keni 11-shet startuese të kësaj…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker