Me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë ndërmjet Prishtinës dhe Inter Escaldesit

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes ndërmjet Prishtinës dhe Inter Escaldesit, që po luhet në kuadër të finales së raundit preliminar të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Elbasan Arena’, skuadrat e Prishtinës është duke fituar me rezultat minimal 1-0 pas 45 minutave të parë. Golin për kryeqytetasit e ka realizuar mesfushori, Endrit Krasniqi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker