Minuta e 30’, ja çfarë po ndodhë në takimin ndërmjet Prishtinës dhe Inter Esaldesit

Prishtina dhe Inter Escaldesi po luajnë momentalisht finalen e raundit preliminar të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Elbasan Arena’, kur kanë kaluar 30 minuta lojë rezultati mbetet ai i fillimit 0-0. Kampionët e Kosovës po duken më kërkues për gol, por kampionët e Andorrës po tregohen mjaftë të kujdesshëm në mbrojtje.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker