Arnautovic pritet në “Wembley” me pankarta si “UÇK” e “Të fala Mamit”

Marko Arnautovic, është pritur me një befasi në “Wembley” te Londrës, shkruan Gazetasheshi.com. Futbollist serbo-austriak është përfolur për fyerje raciste ndaj lojtarit shqiptar Ezgjan Alioski, në ndeshjen ndaj Maqedonisë së Veriut. Por, tani me t’u përfolur për gjestin e tij ai ka kërkuar falje për atë gjest dhe atë në gjuhen shqipe “Më falni”, ishin fjalët e tij. Megjithatë, në ndeshjen e sotme…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker