Barcelona – Lionel Messi, ky është lajmi i fundit nga Spanja

Klubi i Barcelonës dhe sulmuesi argjentinas, Lionel Messi siç duket e kanë gjetur gjuhën e përbashkët për vazhdimin e bashkëpunimit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Sipas gazetarit të mirënjohur, Fabrizio Romano, tashmë Messi dhe ‘katalunasit’ kanë arritur marrëveshje për nënshkrimin e kontratës deri në vitin 2023. Të dy palët po punojnë për të rregulluar detajet përfundimtare të klauzolave në kontratë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker