Fitore Pacolli dhe Artan Abrashi e kalojnë vikendin në Stamboll, publikojnë foto nga Taksim Park

Abrashi ka publikuar një foto ku shihet së bashku me deputeten Pacolli të ulur në një kafene ku duket se po e shijojnë kafenë e tyre aty.

Abrashi ka publikuar veç foton dhe nuk ka lënë ndonjë mbishkrim.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!