Fitore Pacolli dhe Artan Abrashi e kalojnë vikendin në Stamboll, publikojnë foto nga Taksim Park

Abrashi ka publikuar një foto ku shihet së bashku me deputeten Pacolli të ulur në një kafene ku duket se po e shijojnë kafenë e tyre aty.

Abrashi ka publikuar veç foton dhe nuk ka lënë ndonjë mbishkrim.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker