Italia prek çerekfinalen, dyfishon epërsinë ndaj Austrisë

Italia dhe Austria po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian të futbollit “Euro 2020”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në “Wembley Stadium” në Londër, kombëtarja e Italisë e ka dyfishuar epërsinë (2-0) në minutën e 105’ të vazhdimeve. Golin e dytë për italianët e ka realizuar mesfushori i Atalantas Matteo Pessina. Me këtë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker