Lajmi i fundit: Liverpooli zbulon çmimin e Shaqirit, ja për sa milionë euro e shesin Xherdanin

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Xherdan Shaqiri, sipas të gjitha gjasave pas Kampionatit Evropian do të largohet nga klubi i Liverpoolit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Konkurrenca e madhe brenda ekipit dhe minutazha e vogël që po i jep Jurgen Klopp kanë bërë që ai ta mendoj seriozisht largimin nga ‘Anfieldi’. Madje mediumi i njohur anglez ‘Liverpool Echo’ tashmë e ka zbuluar edhe çmimin për të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker