Më në fund zhbllokohet rezultati në ndeshjen, Itali – Austri

Italia dhe Austria po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian të futbollit “Euro 2020”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në “Wembley Stadium” në Londër, kombëtarja e Italisë ka kalur në epërsi në minutën e 95’ të vazhdimeve. Golin për italianët e ka realizuar sulmuesi i Juventusit, Federico Chiesa./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker