Nuk ka fitues pas 90 minutave në Londër, ndeshja shkon në vazhdime

Ka përfunduar koha e rregullt prej 90 minutave në takimin ndërmjet Italisë dhe Austrisë, që po luhet në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian të futbollit “Euro 2020”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. 90 minuta lojë mes italianëve dhe austriakëve janë mbyllur me rezultat të barabartë 0-0. Fituesi i këtij takimi do të përcaktohet pas vazhdimeve dy herë nga 15 minuta…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker