Pasi e ndërroi kryesinën, Ferizaj ndërron edhe logon e klubit

Klubi i Ferizajt javë më parë e emëroi kryesinë e re, kurse sonte e ka ndërruar edhe logon, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Përveç logos, ferizajasit kanë njoftuar se shumë shpejtë do ti prezantojnë edhe fanellat e reja për sezonin e ardhshëm. Ferizaj ka filluar të përforcohet për edicionin e ri, ku synim kryesor do të jetë inkuadrimi në Superligë. Më poshtë keni logon e re të Ferizajt dhe njoftimin e…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker