VARI e shpëton Italinë

Italia dhe Austria po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian të futbollit “Euro 2020”, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në “Wembley Stadium” në Londër, kombëtarja e Austrisë kaloi në epërsi në minutën e 65’. Por golin i realizuar nga Marko Arnautoviç u anulua për pozitë jashtë loje pas rishikimit me VAR./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker