​Kroaci – Spanjë dhe Francë – Zvicër, dy sfidat e zjarrta të ditës së sotme

Do të zhvillohen sot edhe dy ndeshje të tjera në kuadër të Kampionatit Evropian Euro 2020 të cilat premtojnë spektakël dhe janë të vlefshme për kalim në fazën çerekfinale të këtij kompeticioni. Me fillim nga ora 18:00, në stadiumin “Parken” të Kopenhagës zhvillohet sfida ndërmjet Kroacisë dhe Spanjës, përcjellë KosovaPress. Kroatët nuk do të mund të mbështeten në shërbimet e Dajen Lovren për shkak…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker