Formacionet zyrtare: Francë – Zvicër, ky është vendimi për Xhakën e Shaqirin

Franca dhe Zvicra takohen sonte në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo përballje nisë nga ora 18:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Arena Națională’ në Bukuresht. Tashmë gjithçka është gati për këtë ballafaqim dhe të dy kombëtaret i kanë publikuar edhe formacionet zyrtare. Për zviceranët nga minuta e parë luajnë dy futbollistët me…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker