Momenti kur Courtois në stilin e sulmuesit e dribloi Ronaldon para portës

Belgjika dhe Portugalia po luajnë aktualisht në 1/8 e finales në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio de La Cartuja’ në Sevilla, kombëtarja e Belgjikës është duke fituar me rezultat minimal 1-0 me golin e realizuar nga Thorgan Hazard në minutën e 42’. Por një moment mjaftë interesant në këtë takim ndodhi në minutën…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker