Për Myzerimin, Anitën dhe pasigurinë në shtetin shqiptar

Shkruan: Bajram MJEKU Vrasja e mbrëmshme e katër vetave në Velipojë, më kujtoi një detaj interesant në qershor të vitit 2000 në kryeqytetin norvegjez në Oslo. Një mëngjes derisa isha në vendin e punës, erdhi Anita, një gazetare e të përditshmes “Aftenposten”, e cila me mirësjelljen e saj të jashtëzakonshme më ftoi në drekë, pasi […]

The post Për Myzerimin, Anitën dhe pasigurinë në shtetin shqiptar appeared first on Kosova.Info.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker