Rast i rrallë/ Glauk Konjufca veç një banesë, pak para në bankë dhe kredi 67 mijë euro

Në seksionin e pasurisë së Paluajtshme është deklaruar nga Konjufca vetëm një banesë me 100 metra katrorë në vlerë 67 mijë e 125 euro.

 

Ai nuk ka as parcelë toke, as shtëpi tjetër, as shtëpizë pushimi.

Për më tepër, Konjufca ka deklaruar në AKK se për banesën e lartpërmendur është në kredi për 12 vjet.

LEXO KËTU 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!