​De Bruyne dhe Hazard mungojnë kundër Italisë

Mesfushori i Manchester Cityt Kevin De Bruyne dhe sulmuesi i Real Madrid Eden Hazard do të jenë dy mungesat e Belgjikës këtë Euro 2020, për ndeshjen e tyre çerekfinale kundër Italisë. Trajneri i Belgjikës Roberto Martinez e ka konfirmuar dje që De Bruyne dhe Hazard do të mungojnë në përballjen e ditës së premte në Munih, pas lëndimeve që pësuan në fitoren 1:0 kundër Portugalisë. Sidoqoftë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker