​Ja çfarë i tha Ronaldo portierit belg pas humbjes

Belgjika nokautoi kampionin aktual evropian Portugalinë, në të tetën e finales së evropianit. Portugezët kishin 57 për qind të topit dhe një numër shumë më të lartë të gjuajtjeve në portë. Ata dërguan 23 goditje, krahasuar me vetëm gjashtë nga “djajtë”. Kjo është arsyeja pse Thibaut Courtois, i cili shpëtoi belgët në disa raste, konsiderohet një hero. Cristiano Ronaldo e shënoi përsëri…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker