Detaje të reja nga ‘skenat e shëmtuara’ mes lojtarëve të Francës, pas eliminimit nga Zvicra

Mediat raportojnë se kishte skena të shëmtuara te Franca, pas eliminimit nga Zvicra në 1/8 e finales së Euro 2020. Gjelat ishin në mesin e favoritëve për të fituar trofeun, mirëpo Helvetikët luftuan me zemër deri në fund. Kylian Mbappe humbi penalltinë e fundit, duke bërë që Zvicra të fitonte 5-4 në 11 metërshat, derisa koha e rregullt dhe vazhdimet kishin përfunduar 3-3.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker