Karton i kuq në takimin mes Suedisë dhe Ukrainës, kjo kombëtare mbetet me një lojtar me pak në fushë

Takimi ndërmjet Suedisë dhe Ukrainës që po zhvillohet në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’ ka shkuar në vazhdime dy herë nga 15 minuta, pasi koha e rregullt prej 15 minutave përfundoi me rezultat të barabartë 1-1, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Me të filluar pjesa e parë e vazhdimeve kombëtarja e Suedisë ka mbetur me një lojtar me pak në fushë, kjo pasi Marcus Danielson ka bërë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker