Kjo kombëtare çerekfinaliste ka realizuar më së shumti gola në Kampionatin Evropian ‘Euro 2020’

Tashmë janë mësuar çiftet çerekfinale të Kampionatit Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Belgjika do të përballet me Italinë, Zvicra do të takohet me Spanjën, Ukraina do të ballafaqohet me Anglinë dhe Çekia do të ndeshet me Danimarkën. Prej 8 kombëtareve çerekfinaliste, Spanja është skuadra që ka shënuar më së shumti gola gjatë fazës së grupeve dhe në fazën e eliminimit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker