LAJMI I FUNDIT: Ishi i Liverpooli sapo u bë trajner i Evertonit

Ish-trajner i Liverpoolit, Rafa Benitez, është bërë trajner i ri i Evertonit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Benitez është prezantuar pasditen e së mërkurës dhe ka nënshkruar kontratë tre vjeçare me ‘The Toffess’. Ai do ta zëvendësoj Carlo Ancelottin, i cili u largua në drejtim te Real Madridit. “Ne po e emërojmë Rafan, sepse besojmë se ai do të sjellë sukses në klubin tonë”, ka thënë aksionari i klubit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker