Mbyllet koha e rregullt e ndeshjes mes Suedisë dhe Ukrainës

Kanë përfunduar 90 minuta lojë në takimin ndërmjet Suedisë dhe Ukrainës, që po zhvillohet në kuadër të 1/8 së finales në Kampionatin Evropian të futbollit ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Koha e rregullt është mbyllur me rezultat të barabartë 1-1, dhe ndeshja ka shkruar në vazhdime dy herë nga 15 minuta. Golin për suedezët e ka realizuar Emil Forsberg në minutën e 43’, kurse për ukrainasit ka…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker