Zyrtare: Elvis Rexhbeçaj largohet nga FC Koln

Elvis Rexhbeçaj është larguar përfundimisht nga FC Koln. Mesfushori kosovar është larguar nga klubi i Kolnit dhe është rikthyer në ekipin e tij Wolfsburg. Te Kolni ai ishte në formë huazimi, ku gjatë sezonit 20/21 ai bëri 30 paraqitje dhe shënoi 5 gola (2 asistime). Lajmin për largimin e kosovarit e ka bërë të ditur vet klubi përmes rrjeteve sociale. “Hero i derbit. Ishte kënaqësi dhe privilegj të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker