Kjo është deklarata e Benitezit pasi u bë trajner i Evertonit

Rafa Benitez pasditen e së mërkurës është emëruar trajner i ri i skuadrës së Evertonit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Tekniku spanjoll me të nënshkruar kontratën me ‘The Toffess’ ka dhënë edhe deklaratën e parë për faqen zyrtare të klubit. Ai ka thënë se do të sjellë mentalitetin fitues dhe konkurrues, teksa ka shtuar se e njeh qytetin dhe tifozët e Evertonit.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker