Kombëtarja e futsallit pjesëmarrëse në turneun që do të mbahet në Tajlandë

Kombëtarja e Kosovës në Futsall me datën 21 korrik do të udhëtojë për në Tailandë, ku do të marrë pjesë në turneun “Continental Futsal Championship 2021”. Pjesë e këtij turneu krahas Kosovës do të jenë edhe Tailanda, Lituania, Irani, Uzbekistani, Egjipti, Mozambiku dhe Tagjikistani, e ku pesë nga këto kombëtare do të jenë pjesëmarrëse në Kampionatin Botëror i cili mbahet në Lituani…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker