LRF Gjilan në mbështetje të kryetarit Ademi

Klubet e Lidhjes Rajonale të Futbollit në Gjilan ofrojnë mbështetje të plotë ndaj kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovë, z.Agim Ademi. Në takimin e mbajtur këtë të enjte (01.07.2021) nga drejtuesit e këtij institucioni, përfshirë të gjitha klubet, njëzëri ofruan mbështetjen e plotë ndaj z.Ademit përkundër zërave të shumtë dhe presioneve ndaj delegatëve nga individë të pandërgjegjshëm të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker