Sonte pas mesnatës Lionel Messi do të jetë lojtari më i lirë në planet

Kontrata e Leo Messit me Barcelonën përfundon sot. Përkundër asaj që donin Joan Laporta dhe bordi i ri i klubit, Leo Messi nuk ka nënshkruar kontratë ende të re me klubin dhe tashmë është lojtar i lirë. Nëse nuk ka ndonjë lëvizje të minutës së fundit që përparon në nënshkrimin për sot 30 qershor, në orën 00:01 të këtij mëngjesi dhe 1 korrikun, Leo do të jetë zyrtarisht një lojtar plotësisht i lirë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker