ZYRTARE: FFK emëron këtë trajner në krye të kombëtares së Kosovës U-15

Kombëtarja e Kosovës në futboll U15 pasditen e së enjtes edhe zyrtarisht është bërë me trajner të ri, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Drejtimin e ‘Dardanëve’ të rijnë e ka marrë ish-futbollisti i mirënjohur kosovar, Ilir Nallbani. Lajmin e ka bërë të ditur vet Nallbani përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në facebook. Ai ka falënderuar kryetarin e FFK-së, Agim Ademin, për mundësinë e dhënë si dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker