Avullojnë brenda pak orësh biletat për Belgjikë-Itali, ka vetëm në tregun e zi

vullojnë brenda pak orësh të gjitha 14 500 biletat që ishin nxjerrë në shitje për sfidën e kësaj të premteje mbrëma, Belgjikë-Itali, një ndër çerekfinalet më të pritura të këtij Europiani. Për shkak të Covidit kapaciteti në Allianz Arena, që UEFA e emërton për eventin si Futboll Arena e Mynihut, është reduktuar në 20% të kapacitetit, dhe ata që kërkonin të siguronin një vend në stadium përmes…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker