Drita transferon futbollistin e kombëtares së Liberisë

Klubi i Dritës ka vazhduar me përforcimin e skuadrës për garat evropiane dhe për sezonin e ri, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjilanasit kanë arritur marrëveshje me mbrojtësin e përfaqësueses së Liberisë, Princ Balde. Balde ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me klubin ‘bardhekaltër’ dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjet e Conference League. Në Kosovë ai ka luajtur për ekipin e Drenicës dhe së fundmi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker