IKD: Agjenda legjislative e Qeverisë Kurti është jo reale

Hulumtuesi në IKD, Gëzim Shala në një konferencë për medie tha se edhe agjenda legjislative e Qeverisë Kurti është jo reale.

Ndërsa, Yll Zeka tha se në disa raste të shkarkimit të zyrtarëve te lartë publik nuk është respektuar Kushtetuta, ligji dhe procedura .

Ndryshe, Kurti tanimë janë bërë 100 ditë prej që është në pushtet qeveria e Albin Kurtit, teksa është publikuar edhe agjenca legjislative. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker