Ja kur do të zhvillohet përballja titanësh mes Italisë dhe Spanjës

Italia dhe Spanja do të ballafaqohen në gjysmëfinale të Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Italianët në çerekfinale e kanë eliminuar Belgjikën, pasi e kanë mposhtur me rezultat 1-2, kurse Spanja ka mënjanuar Zvicrën në penallti me shifrat 1-3, pasi koha e rregullt u mbyll me rezultat 1-1. Gjysmëfinalja e parë e Kampionatit Evropian mes Italisë dhe Spanjës do të zhvillohet të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker