Me këtë rezultat mbyllet pjesa e parë e takimit ndërmjet Zvicrës dhe Spanjës

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit ndërmjet Zvicrës dhe Spanjës, që po luhet në kuadër të çerekfinales së Kampionatit Evropian ‘Euro 2020’, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Pas 45 minutave të parë, Spanja është duke fituar me rezultat minimal 0-1, me golin e realizuar nga Jordi Alba në minutën e 8’. Spanjollët si zakonisht edhe në këtë sfidë e kanë posedimin e lartë të topit, kurse zviceranët po mundohen…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker